168 results in search
42 photos
156 Crabtree Quincy MA 02171
$6,199,000
Beds: 7
Baths: 8
Sq Ft: 8,736
Days on Market: 55

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
62 Bay Street Quincy MA 02171
$4,998,000
Beds: 5
Baths: 5.5
Sq Ft: 7,056
Days on Market: 23

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
151 Dorchester Street Quincy MA 02171
$2,999,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,876
Days on Market: 18

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
200 Adams St Quincy MA 02169
$1,950,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 7,177
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
6 Nut Island Ave Quincy MA 02169
$1,775,000
-$25,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,944
Days on Market: 80

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
63 Crabtree Rd Quincy MA 02171
$1,750,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 2,268
Days on Market: 35

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
706 Sea St Quincy MA 02169
$1,350,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,256
Days on Market: 11

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
141 Gardiner Road Quincy MA 02169
$1,269,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 4,066
Days on Market: 11

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
44 Greenleaf St Quincy MA 02169
$1,250,000
Beds: 10
Baths: 3
Sq Ft: 4,338
Days on Market: 13

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
540 South Street Quincy MA 02169
$1,099,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 5,075
Days on Market: 228

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
43 Dixwell Ave Quincy MA 02169
$1,050,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,352
Days on Market: 37

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
60 Montclair Ave Quincy MA 02171
$1,049,000
-$31,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,172
Days on Market: 17

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
131 S Central Avenue Quincy MA 02170
$995,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,136
Days on Market: 12

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
45 Colonial Drive Quincy MA 02169
$939,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,392
Days on Market: 19

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
865 E Squantum St Quincy MA 02171
$899,900
-$50,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,992
Days on Market: 107

Updated 0 Minutes Ago