68 results in search
20 photos
82 Edison St #82 Quincy MA 02169
$649,900
-$50,000
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 2,838
Days on Market: 31

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
82 Edison St #82 Quincy MA 02169
$649,900
-$50,000
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 2,838
Days on Market: 31

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
851 Quincy Shore Dr Quincy MA 02170
$599,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,137
Days on Market: 33
Open: 5/24/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
156 West St Quincy MA 02169
$589,000
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,088
Days on Market: 54

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
134 Sherman St Quincy MA 02170
$589,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,001
Days on Market: 49

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
137 Winthrop St Quincy MA 02169
$548,880
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,378
Days on Market: 18

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
33 Bishop Rd #33 Quincy MA 02170
$539,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 828
Days on Market: 39

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
97 Cliff Street Quincy MA 02169
$525,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 17

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
228-B Quincy Shore Dr Quincy MA 02171
$499,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 882
Days on Market: 6
Open: 5/24/26 11 AM - 1 PM

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
212-A Quincy Shore Dr Quincy MA 02171
$469,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 864
Days on Market: 180

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
44 Young St Quincy MA 02171
$4,200 / mo
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,511
Days on Market: 293

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
166 Quincy Shore Drive #119 Quincy MA 02171
$4,100 / mo
Beds: 2
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,280