31 results in search
42 photos
275-279 Mast Road Durham NH 03824
$2,750,000
Beds: 0
Baths: 8
Sq Ft: 8,484
Days on Market: 3

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
367 Durham Point Road Durham NH 03824
$1,890,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,287
Days on Market: 51

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
53/53A Bagdad Road Durham NH 03824
$1,675,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,200
Days on Market: 5

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
53+53A Bagdad Road Durham NH 03824
$1,675,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 5,150
Days on Market: 5

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
373 Calef Highway Lee NH 03861
$1,500,000
-$400,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 227

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
224 Mast Road Durham NH 03824
$1,395,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 8,221
Days on Market: 38

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
167 Drew Road Madbury NH 03823
$1,299,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,897
Days on Market: 54

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
28 Colony Cove Road Durham NH 03824
$1,195,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 12

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
120 Dover Road Durham NH 03824
$950,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,760
Days on Market: 38

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
67 Demeritt Avenue Lee NH 03861
$897,000
-$53,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,044
Days on Market: 19

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
2 Toon Lane Lee NH 03861
$850,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,648
Days on Market: 216

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
1 Denbow Road Durham NH 03824
$845,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,768
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 10 AM - 1 PM,
5/17/26 10 AM - 1 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
11 Captain Parker Drive Lee NH 03861
$839,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,797
Days on Market: 16

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
4 Moharinet Way Durham NH 03824
$830,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,381
Days on Market: 3
Open: 5/13/26 4 PM - 6 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
55 Ross Road Durham NH 03824
$825,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,294
Days on Market: 11

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
25 Emerson Road Durham NH 03824
$800,000
-$25,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,403
Days on Market: 52

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
43 Moharimet Drive Madbury NH 03823
$749,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,194
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
15 Earle Drive Lee NH 03861
$710,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,948
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 10 AM - 12 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
3 Moss Lane Madbury NH 03823
$699,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,292
Days on Market: 2

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
101 Mast Road Lee NH 03861
$699,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 4

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
24 Garrison Lane Madbury NH 03823
$699,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,562
Days on Market: 45

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
14 Ambler Way Durham NH 03824
$649,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,073
Days on Market: 4

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
50 James Farm Road Lee NH 03861
$600,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,660
Days on Market: 7

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
5 Willey Road Durham NH 03824
$599,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,722
Days on Market: 32

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1 Mast Road Lee NH 03861
$550,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,785
Days on Market: 25

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment