54 results in search
41 photos
88 Pine Cone Dr Yarmouth MA 02673
$2,550,000
Beds: 3
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,221
Days on Market: 14

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
112 Main Street Yarmouth MA 02675
$1,995,000
-$255,000
Beds: 6
Baths: 5.5
Sq Ft: 3,861
Days on Market: 64
Open: 5/17/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1014 Route 6a Yarmouth MA 02675
$1,895,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,344
Days on Market: 14

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
194 Center Street Yarmouth MA 02675
$1,800,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 4,382
Days on Market: 19

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
29 Parkers Neck Rd Yarmouth MA 02664
$1,795,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,492
Days on Market: 97
Open: 5/16/26 11 AM - 2:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
229 S Sea Ave Yarmouth MA 02673
$1,575,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,924
Days on Market: 19

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
2 Buttercup Lane Yarmouth MA 02664
$1,549,000
-$50,000
Beds: 3
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,451
Days on Market: 63

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12 Gordon Ln Yarmouth MA 02675
$1,250,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,722
Days on Market: 11
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
145 South Street Yarmouth MA 02664
$1,195,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,728
Days on Market: 85

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
69 Union Street Yarmouth MA 02675
$1,195,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,819
Days on Market: 8

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
11 Elizabeth Yarmouth MA 02673
$1,135,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,324
Days on Market: 125
Open: 5/16/26 2:30 PM - 4 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
7 Loon Ln Yarmouth MA 02673
$1,080,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,889
Days on Market: 111

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
65 Webster Rd Yarmouth MA 02673
$1,049,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,154
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
32 Niagara Lane Yarmouth MA 02673
$995,000
-$55,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,470
Days on Market: 90
Open: 5/16/26 10:15 AM - 11:30 AM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
53 Desert Sands Ln Yarmouth MA 02675
$950,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,024
Days on Market: 19

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
5 Peregrine Ln Yarmouth MA 02664
$924,900
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,240
Days on Market: 42

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
63A Williams Rd Yarmouth MA 02673
$899,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,638
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
85 Keel Cape Drive Yarmouth MA 02664
$824,900
-$20,100
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,144
Days on Market: 239

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
231 Mill Ln Yarmouth MA 02664
$819,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,432
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
25 Frances Helen Rd Yarmouth MA 02675
$812,900
-$16,100
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,364
Days on Market: 28

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
126 Captain Small Rd Yarmouth MA 02675
$799,900
-$50,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,428
Days on Market: 42

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
64 Rainbow Rd Yarmouth MA 02673
$799,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,344
Days on Market: 1

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
20 Bray Farm Rd S Yarmouth MA 02675
$799,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,849
Days on Market: 119

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
31 Ice House Rd Yarmouth MA 02664
$789,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,710
Days on Market: 27

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
21 Brae Burn Ln Yarmouth MA 02664
$765,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,808
Days on Market: 83
Open: 5/17/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1 Outward Reach Yarmouth MA 02675
$750,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,656
Days on Market: 14
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
25 Union Yarmouth MA 02675
$749,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,161
Days on Market: 103
Open: 5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
49 Captain Besse Rd Yarmouth MA 02664
$739,900
-$10,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,700
Days on Market: 35

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
171 Weir Road Yarmouth MA 02675
$739,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,281
Days on Market: 14

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
106 Pine Street Yarmouth MA 02675
$725,000
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,224
Days on Market: 13
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment