3 results in search
29 photos
305 W Pelham Rd Shutesbury MA 01072
$389,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,166
Days on Market: 11

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
80 Lakeview Rd Shutesbury MA 01072
$379,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,104
Days on Market: 27

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
133 Lakeview Rd Shutesbury MA 01072
$175,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 954
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment