73 results in search
32 photos
1155-1157 Pleasant Street Fall River MA 02723
$3,325,000
Beds: 36
Baths: 25
Sq Ft: 21,000
Days on Market: 89

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
99 Irving Street Fall River MA 02723
$3,300,000
Beds: 27
Baths: 20
Sq Ft: 13,555
Days on Market: 45

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
526 3rd St Fall River MA 02721
$2,500,000
Beds: 36
Baths: 12
Sq Ft: 12,012
Days on Market: 231

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
529 Eastern Ave Fall River MA 02723
$1,749,000
Beds: 6
Baths: 6.5
Sq Ft: 12,432
Days on Market: 201

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
144 Choate St. Fall River MA 02723
$1,475,000
-$25,000
Beds: 20
Baths: 8
Sq Ft: 7,686
Days on Market: 74

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1153 1157 Slade Fall River MA 02721
$1,400,000
Beds: 15
Baths: 6
Sq Ft: 6,882
Days on Market: 32

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
119-121 Tremont St Fall River MA 02720
$1,350,000
-$50,000
Beds: 21
Baths: 7
Sq Ft: 6,898
Days on Market: 46

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
153 Jencks St Fall River MA 02723
$1,300,000
Beds: 12
Baths: 6
Sq Ft: 5,520
Days on Market: 15

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
516-520 Third St Fall River MA 02721
$1,300,000
Beds: 15
Baths: 9
Sq Ft: 6,282
Days on Market: 13
Open: 5/16/26 12 PM - 1 PM,
5/17/26 1 PM - 2 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
423 Division St Fall River MA 02721
$1,300,000
Beds: 18
Baths: 6
Sq Ft: 5,157
Days on Market: 8

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
227 Eagle St Fall River MA 02721
$1,300,000
Beds: 18
Baths: 6
Sq Ft: 6,219
Days on Market: 7

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
801 N Main St Fall River MA 02720
$1,200,000
Beds: 12
Baths: 9
Sq Ft: 6,414
Days on Market: 18

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
62 Pitman Street Fall River MA 02723
$1,150,000
-$50,000
Beds: 21
Baths: 6
Sq Ft: 5,544
Days on Market: 39

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
123 Multi Family Way Fall River MA 02724
$1,100,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 7,819
Days on Market: 37

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
283-289 Fifth St Fall River MA 02721
$999,000
Beds: 10
Baths: 5
Sq Ft: 5,000
Days on Market: 11
Open: 5/17/26 11:30 AM - 12:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1146 Slade St Fall River MA 02724
$950,000
-$25,000
Beds: 11
Baths: 6
Sq Ft: 4,196
Days on Market: 35

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
34-36 Park St Fall River MA 02721
$950,000
Beds: 13
Baths: 5
Sq Ft: 4,506
Days on Market: 9

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
173 County St Fall River MA 02723
$925,000
Beds: 11
Baths: 5
Sq Ft: 3,589
Days on Market: 55

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
24-28 Hall St Fall River MA 02724
$899,900
Beds: 15
Baths: 6
Sq Ft: 5,973
Days on Market: 43

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
169 Grant Street Fall River MA 02721
$899,000
-$31,000
Beds: 11
Baths: 4
Sq Ft: 3,354
Days on Market: 9
Open: 5/16/26 11:30 AM - 1 PM,
5/17/26 12 PM - 1 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
600 Broadway Fall River MA 02724
$850,000
Beds: 6
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,121
Days on Market: 8
Open: 5/16/26 12 PM - 2:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
33-35 Malvey Street Fall River MA 02720
$820,000
Beds: 11
Baths: 5
Sq Ft: 4,668
Days on Market: 233

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment