65 results in search
4 photos
1995 Lakeview Ave Dracut MA 01826
$1,980,000
-$170,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,366
Days on Market: 156

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
71 Brook St Dracut MA 01826
$1,400,000
Beds: 8
Baths: 8
Sq Ft: 5,434
Days on Market: 6

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
94 Hampson Street Dracut MA 01826
$1,300,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,254
Days on Market: 173

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
1565 Lakeview Avenue Dracut MA 01826
$1,300,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,756
Days on Market: 25

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
215 Lexington Road Dracut MA 01826
$1,275,000
-$75,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 5,100
Days on Market: 32

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
1255 Bridge Street Dracut MA 01826
$1,200,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 1,828
Days on Market: 74

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
51 Tamarack Rd Dracut MA 01826
$1,200,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 4,336
Days on Market: 5
Open: 5/24/26 1 PM - 3 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
821 Merrimack Ave Dracut MA 01826
$995,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,875
Days on Market: 12

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
33 Park Terrace Dracut MA 01826
$989,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,934
Days on Market: 17

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
20 Farm Pond Rd Dracut MA 01826
$925,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,890
Days on Market: 48

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
651 Nashua Rd Dracut MA 01826
$899,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,702
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
24 Waldo St Dracut MA 01826
$888,888
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,476
Days on Market: 11

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
1015 Lakeview Ave Dracut MA 01826
$869,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 430

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
100 Salem Road Dracut MA 01826
$856,869
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,032
Days on Market: 32

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
80 Brigham Ave Dracut MA 01826
$775,000
-$50,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,100
Days on Market: 24

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment