145 results in search
9 photos
1-11 Marney Street Cambridge MA 02141
$6,950,000
Beds: 18
Baths: 15.5
Sq Ft: 11,532
Days on Market: 291

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
25-27 Marney Cambridge MA 02141
$4,300,000
Beds: 21
Baths: 6
Sq Ft: 6,588
Days on Market: 13

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
9-15 Berkshire St Cambridge MA 02141
$3,698,000
Beds: 14
Baths: 6
Sq Ft: 5,267
Days on Market: 17

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
93 Third St Cambridge MA 02141
$3,179,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,184
Days on Market: 74

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
93 Third St Cambridge MA 02141
$3,179,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,184
Days on Market: 68

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
47-53R 8th St Cambridge MA 02141
$2,995,000
-$155,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 122

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
47-53R 8th St Cambridge MA 02141
$2,995,000
-$155,000
Beds: 15
Baths: 15
Sq Ft: 9,000
Days on Market: 115

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
131 Charles Street #R Cambridge MA 02141
$2,950,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,419
Days on Market: 10
Open: 5/10/26 1:30 PM - 2:30 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
213 Third Street Cambridge MA 02141
$2,875,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,117
Days on Market: 10
Open: 5/10/26 12 PM - 1 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
281 Cardinal Medeiros Ave Cambridge MA 02141
$2,645,000
Beds: 7
Baths: 4
Sq Ft: 3,792
Days on Market: 52

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
30 2nd Street A&B Cambridge MA 02141
$2,125,000
Beds: 5
Baths: 4.5
Sq Ft: 2,602
Days on Market: 97
Open: 5/10/26 12:30 PM - 2 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
20 Harding St. Cambridge MA 02141
$1,679,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,496
Days on Market: 53

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
6 Canal Park #705 Cambridge MA 02141
$1,495,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,261
Days on Market: 38

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
6 Canal Park #606 Cambridge MA 02141
$1,375,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,287
Days on Market: 5
Open: 5/10/26 2:30 PM - 4:30 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
32 Fifth Street #1 Cambridge MA 02141
$1,330,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,669
Days on Market: 4
Open: 5/10/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
30 2nd St #A Cambridge MA 02141
$1,275,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,608
Days on Market: 97
Open: 5/10/26 12:30 PM - 2 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
17 Otis St #105 Cambridge MA 02141
$1,167,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,095
Days on Market: 11

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
8-10 Museum Way #1824 Cambridge MA 02141
$1,150,000
-$45,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,046
Days on Market: 73

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
71 Fulkerson St. #102 Cambridge MA 02141
$1,050,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,105
Days on Market: 26

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
8-12 Museum Way #1902 Cambridge MA 02141
$1,025,000
-$50,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,050
Days on Market: 38

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
104 Thorndike St #1 Cambridge MA 02141
$999,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,593
Days on Market: 9

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1 Earhart St #115 Cambridge MA 02141
$975,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 937
Days on Market: 3
Open: 5/10/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
26 Hardwick Street #1 Cambridge MA 02141
$960,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,029
Days on Market: 12

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
57 Hurley St #3 Cambridge MA 02141
$925,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 950
Days on Market: 31
Open: 5/10/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
747 Cambridge St #7 Cambridge MA 02141
$899,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 968
Days on Market: 17
Open: 5/10/26 11 AM - 12 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
305 Webster Ave #109 Cambridge MA 02141
$875,000
-$24,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,252
Days on Market: 93
Open: 5/10/26 2 PM - 3:30 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
19 Palermo Street #19 Cambridge MA 02141
$868,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 989
Days on Market: 3
Open: 5/10/26 12:30 PM - 2 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
2 Earhart Street #1001 Cambridge MA 02141
$859,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 765
Days on Market: 38

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
30 2nd St #B Cambridge MA 02141
$850,000
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 994
Days on Market: 97
Open: 5/10/26 12:30 PM - 2 PM

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
8 Museum Way #1201 Cambridge MA 02141
$850,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,014
Days on Market: 17

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment