22 results in search
8 photos
317 Boston Rd Billerica MA 01862
$3,000,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 9,929
Days on Market: 115

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
2 Executive Park Dr Billerica MA 01862
$1,975,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 42

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
5 Sherwood Drive Billerica MA 01862
$1,399,999
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 5,115
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
18 Gilman Road Billerica MA 01862
$875,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,786
Days on Market: 19

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
175 Rangeway Road Billerica MA 01862
$849,500
-$25,500
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,872
Days on Market: 32

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
215 Rangeway Road #12 Billerica MA 01862
$795,000
Beds: 2
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,651
Days on Market: 7

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
218 Rangeway Road #292 Billerica MA 01862
$745,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,068
Days on Market: 17

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
218 Rangeway Rd #232 Billerica MA 01862
$729,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,613
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
25 Call St Billerica MA 01862
$689,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,823
Days on Market: 6

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
41 Waterview Ave Billerica MA 01862
$538,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,654
Days on Market: 19

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
41 Boston Rd #445 Billerica MA 01862
$494,500
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,092
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
41 Boston Rd #464 Billerica MA 01862
$333,270
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,092
Days on Market: 109

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
22 Horman St Billerica MA 01862
$289,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
69 Berkeley St Billerica MA 01862
$158,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 750
Days on Market: 14

Updated 10 Minutes Ago