3 results in search
35 photos
7 B L Stevens Rd #B Charlton MA 01507
$419,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,328
Days on Market: 25

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
9 L Stevens Road #A Charlton MA 01507
$409,900
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,328
Days on Market: 84

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
93 Center Depot Rd #55 Charlton MA 01507
$210,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 806
Days on Market: 18

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment