75 results in search
23 photos
299 Mountain Road Stowe VT 05672
$1,695,000
Beds: 1
Baths: 3
Sq Ft: 3,874
Days on Market: 203

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
225 Piper Ridge Road Weybridge VT 05753
$995,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,932
Days on Market: 32

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
61 Sweeney Farm North Road Georgia VT 05478
$598,500
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,696
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
352 Canal Lane North Hero VT 05474
$550,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,669
Days on Market: 18

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
760 Spencer Hill Road Coventry VT 05825
$495,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 816
Days on Market: 357

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3156 Keiser Pond Road Danville VT 05873
$484,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
691 Cemetery Street Brookfield VT 05036
$479,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 816
Days on Market: 186

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
33 West Main Street Wilmington VT 05363
$459,000
Beds: 1
Baths: 3
Sq Ft: 2,076
Days on Market: 108

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
71 Grouse Lane Weathersfield VT 05151
$424,900
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,255
Days on Market: 17

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1233 Blockhouse Point Road North Hero VT 05474
$415,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,176
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
46 Riverview Street Ferrisburgh VT 05491
$410,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 948
Days on Market: 187

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
630 Lefebvre Road Randolph VT 05060
$399,995
-$30,005
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 484
Days on Market: 100

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
TBD Cote Hill Road #1 Morristown VT 05661
$399,000
-$40,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,489
Days on Market: 66

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
58 Riverview Street Ferrisburgh VT 05491
$390,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 900
Days on Market: 138

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
870 Little Sherburne Road Killington VT 05751
$390,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,008
Days on Market: 134

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1511 East Dover Road Wardsboro VT 05355
$374,000
-$25,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 800
Days on Market: 37

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2569 10 Mile Square Road Charleston VT 05833
$365,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,104
Days on Market: 252

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
744 Webster Road Shoreham VT 05778
$325,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 516
Days on Market: 205

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
701 Kidderhood Road West Fairlee VT 05083
$324,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 575
Days on Market: 11

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
45 Emerson Road Topsham VT 05076
$319,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 600
Days on Market: 206

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
488 Kittredge Road Barton VT 05822
$319,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,508
Days on Market: 27

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
82 Angus Drive Johnson VT 05656
$299,900
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 900
Days on Market: 196

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
TBD Cote Hill Road #5 Morristown VT 05661
$299,000
-$26,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 624
Days on Market: 66

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
43 C-S Drive Bethel VT 05032
$299,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,078
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
258 Highland Springs Road Montgomery VT 05471
$294,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 915
Days on Market: 6

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
489 Lakewood Drive #38 & 39 Swanton VT 05488
$294,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 678
Days on Market: 27

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
438 Old Bradley Road St. Johnsbury VT 05819
$289,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 692
Days on Market: 120

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
81 Hill Street Lyndon VT 05851
$285,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 27

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
757 Weatherhead Hollow Road Guilford VT 05301
$275,000
-$10,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 850
Days on Market: 22

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
534 Curtis Road Morgan VT 95853
$269,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 996
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago