16 results in search
55 photos
542 Partridge Farm Road Berlin VT 05641
$624,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,650
Days on Market: 322

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
28 Alex Drive Barre Town VT 05641
$566,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,366
Days on Market: 47

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
3 Hutchins Circle Barre Town VT 05641
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,706
Days on Market: 2

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
547 Partridge Farm Road Berlin VT 05641
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,352
Days on Market: 186

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
597 Partridge Farm Road Berlin VT 05641
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,540
Days on Market: 97

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
134 Mathieu Drive Barre Town VT 05641
$489,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,654
Days on Market: 16

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
91 Ivan Drive Barre Town VT 05641
$465,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,386
Days on Market: 56

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
41 Jacques Street Barre City VT 05641
$399,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,343
Days on Market: 5

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
870 South Barre Road Barre Town VT 05641
$389,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 20

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
6 Wildersburg Common Barre Town VT 05641
$375,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,634
Days on Market: 13

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
18 Velie Avenue Barre Town VT 05641
$355,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,352
Days on Market: 4

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
39 Maplewood Avenue Barre City VT 05641
$340,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,196
Days on Market: 6

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
123 Berlin Street Barre City VT 05641
$310,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,410
Days on Market: 4

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
4 Downes Avenue Barre City VT 05641
$309,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 45

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
236 Highland Avenue Berlin VT 05641
$270,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,072
Days on Market: 18

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
7 Grant Avenue Barre City VT 05641
$265,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,278
Days on Market: 151

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment