7 results in search
40 photos
19 Aruda Road Sandown NH 03873
$1,289,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,286
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
39 Kibrel Court Sandown NH 03873
$1,244,900
-$50,100
Beds: 2
Baths: 4
Sq Ft: 3,500
Days on Market: 53

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
3 Kibrel Court Sandown NH 03873
$884,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,700
Days on Market: 3

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
59 Kibrel Court Sandown NH 03873
$739,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 31

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
59 Kibrel Ct #59 Sandown NH 03873
$699,900
-$39,100
Beds: 2
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,353
Days on Market: 26

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
10 Balsam Lane Sandown NH 03873
$675,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 24

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
7&8 Spruce Lane Sandown NH 03873
$575,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,433
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment