200 results in search
26 photos
240 Devonshire St ##5514 Boston MA 02110
$1,750,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 59

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
128 Marlborough Street #2 Boston MA 02116
$1,750,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,016
Days on Market: 49

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
430 Stuart #1604 Boston MA 02116
$1,725,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 572
Days on Market: 87

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
240 Devonshire Street #5707 Boston MA 02110
$1,715,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 781
Days on Market: 111

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
240 Devonshire Street #4211 Boston MA 02110
$1,640,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 882
Days on Market: 154

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
240 Devonshire Street #3811 Boston MA 02110
$1,570,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 882
Days on Market: 124

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
19 Albemarle St #4 Boston MA 02115
$1,450,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,247
Days on Market: 6

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
133 Seaport Blvd #520 Boston MA 02210
$1,449,999
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 693
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
135 Seaport Blvd #1503 Boston MA 02210
$1,449,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 857
Days on Market: 124

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
26 Union Park #5 Boston MA 02118
$1,435,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,132
Days on Market: 20

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
633 Commercial Street #Unit 2 Provincetown MA 02657
$1,399,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 982
Days on Market: 40

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
135 Seaport Blvd #1007 Boston MA 02210
$1,395,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 843
Days on Market: 48

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
133 Seaport Boulevard #716 Boston MA 02210
$1,395,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 836
Days on Market: 19

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
1395 Washington Street #PH603 Boston MA 02118
$1,390,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 41

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
135 Seaport Blvd #1607 Boston MA 02210
$1,385,000
-$40,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 843
Days on Market: 55

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
133 Seaport Blvd #1-2003 Boston MA 02210
$1,375,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 795
Days on Market: 19

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
37 Beacon Street #53 Boston MA 02108
$1,349,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 995
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
188 Brookline Ave #19D Boston MA 02215
$1,349,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 674
Days on Market: 25

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
48 Beacon St #12F Boston MA 02108
$1,325,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 779
Days on Market: 13

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
53 Chandler St #3 Boston MA 02116
$1,295,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 867
Days on Market: 28

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
552 Columbus Ave #Unit 6 Boston MA 02118
$1,289,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 955
Days on Market: 5

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
14 Worcester Sq #5 Boston MA 02118
$1,275,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,085
Days on Market: 17

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
58 Kent #U302 Brookline MA 02445
$1,270,000
-$25,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,010
Days on Market: 63

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1 Franklin St #2409 Boston MA 02110
$1,250,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 873
Days on Market: 337

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
682 Atlantic Ave #37J Boston MA 02111
$1,250,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 675
Days on Market: 320

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
100 Shawmut Ave #302 Boston MA 02118
$1,250,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 989
Days on Market: 69

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
13-19 Stanhope Street #2B Boston MA 02116
$1,249,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,154
Days on Market: 46

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
135 Seaport Blvd #532 Boston MA 02210
$1,239,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 622
Days on Market: 62

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
430 Stuart St #1518 Boston MA 02116
$1,225,000
Beds: 0
Baths: 1
Sq Ft: 565
Days on Market: 12

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
1 Franklin #2514 Boston MA 02110
$1,219,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 798
Days on Market: 24

Updated 1 Minutes Ago