19 results in search
42 photos
56 North Summer Street Edgartown MA 02539
$21,500,000
Beds: 10
Baths: 12.5
Sq Ft: 7,598
Days on Market: 1

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
3 Field Club Ln Edgartown MA 02539
$14,500,000
Beds: 5
Baths: 7.5
Sq Ft: 6,781
Days on Market: 15

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
68 North Water Street Edgartown MA 02539
$14,250,000
-$250,000
Beds: 6
Baths: 5.5
Sq Ft: 4,820
Days on Market: 23

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
43 Peases Point Way S Edgartown MA 02539
$9,499,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 5,902
Days on Market: 344

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1 Field Club Dr Edgartown MA 02539
$8,950,000
Beds: 5
Baths: 5.5
Sq Ft: 4,078
Days on Market: 15

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
24 Katama Bay View Road Edgartown MA 02539
$7,850,000
-$150,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,884
Days on Market: 23

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
23 Pinehurst Road Edgartown MA 02539
$4,800,000
Beds: 6
Baths: 5.5
Sq Ft: 5,394
Days on Market: 335

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
38 Pinehurst Road Edgartown MA 02539
$4,500,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,836
Days on Market: 106

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
23 Beetle Swamp Edgartown MA 02539
$3,995,000
Beds: 8
Baths: 5
Sq Ft: 4,651
Days on Market: 68

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
24 Beetle Swamp Rd Edgartown MA 02539
$3,200,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 12

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
114 Meetinghouse Way Edgartown MA 02539
$3,100,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,250
Days on Market: 83

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
2 Bold Meadow Road Edgartown MA 02539
$2,950,000
Beds: 4
Baths: 3