6 results in search
36 photos
26 Mordecai Lincoln Road Scituate MA 02066
$2,749,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,160
Days on Market: 359

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
11 Brookline Road Scituate MA 02066
$2,699,000
-$226,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,927
Days on Market: 15
Open: 5/23/26 12 PM - 2 PM,
5/24/26 12 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
81 Surfside Road Scituate MA 02066
$2,500,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 2,287
Days on Market: 16
Open: 5/24/26 10 AM - 12 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
59 Greenfield Ln Scituate MA 02066
$949,900
-$50,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,760
Days on Market: 71

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
6 Tilden Avenue Scituate MA 02066
$850,000
-$25,000
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,380
Days on Market: 340

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
41 Utility Rd Scituate MA 02066
$825,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,561
Days on Market: 8

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment