6 results in search
75 photos
678 Ford Quint Road North Berwick ME 03906
$750,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,884
Days on Market:

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
528 Bauneg Beg Hill Road North Berwick ME 03906
$699,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,367
Days on Market:
Open: 5/23/26 1 PM - 3 PM,
5/24/26 10 AM - 12 PM

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
30 Great Works Estates North Berwick ME 03906
$650,000
-$49,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,068
Days on Market:

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
19 Oak Woods Road North Berwick ME 03906
$575,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,153
Days on Market:

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
70 Quarry Road North Berwick ME 03906
$389,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,820
Days on Market:

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
15 Meadow Drive Drive #C North Berwick ME 03906
$290,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,624
Days on Market:

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment