34 results in search
139 photos
14 Gifford Lane Bucksport ME 04416
$1,250,000
Beds:
Baths: 6
Sq Ft: 5,367
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
11 Woodbury Way Verona Island ME 04416
$1,149,999
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,764
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
17 Hopkins Lane Verona Island ME 04416
$895,000
-$154,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,070
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
1365 Bucksmills Road Bucksport ME 04416
$799,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 5,600
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
43 Verona Park Verona Island ME 04416
$689,000
-$30,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,804
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
76 Kenney Drive Bucksport ME 04416
$550,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
182 Turkey Path Bucksport ME 04416
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,856
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
1420 Bucksmills Road Bucksport ME 04416
$485,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,240
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
78 Spruce Street Bucksport ME 04416
$450,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,368
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
1083 River Road Bucksport ME 04416
$434,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,881
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
53 Central Street Bucksport ME 04416
$413,790
Beds:
Baths: 4
Sq Ft: 3,000
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
817 Millvale Road Bucksport ME 04416
$409,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,670
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1492 River Road Bucksport ME 04416
$380,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,330
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
12 Mount View Lane Bucksport ME 04416
$350,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,587
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
94 Race Course Road Bucksport ME 04416
$350,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 8,164
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
1571 River Road Bucksport ME 04416
$339,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,596
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
7 Kindred Spirits Way Bucksport ME 04416
$335,000
-$4,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,000
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
60 U.S. Hwy 1 Verona Island ME 04416
$335,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 2,058
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
36 McKinnon Road Bucksport ME 04416
$329,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,520
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
4 Allen'S Lane Verona Island ME 04416
$328,350
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,553
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
130 Town Farm Road Bucksport ME 04416
$325,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,300
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
151 Main Street Bucksport ME 04416
$319,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 2,493
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1130 Silver Lake Road Bucksport ME 04416
$314,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,300
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1115 River Road Bucksport ME 04416
$309,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,283
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
724 Millvale Road Bucksport ME 04416
$304,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,165
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
No Address Listed Bucksport ME 04416
$299,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,084
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
362 Bucksmills Road Bucksport ME 04416
$299,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,392
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
552 Bucksmills Road Bucksport ME 04416
$299,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,352
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
105 Main Street Bucksport ME 04416
$284,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,417
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
105 Main Street Bucksport ME 04416
$284,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 2,417
Days on Market:

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment