10 results in search
78 photos
51 Gould Road Lisbon ME 04252
$849,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 3,044
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
23 Dumas Street Lisbon ME 04252
$409,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,508
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
131 Summer Street Lisbon ME 04252
$399,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,245
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
10 Blethen Street Lisbon ME 04252
$371,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 2,551
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
99 Main Street Lisbon ME 04252
$369,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,650
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
10 Middle Street Lisbon ME 04252
$364,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,356
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
33 East Avenue Lisbon ME 04252
$336,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,322
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
3 Douglas Street Lisbon ME 04252
$335,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,661
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
663 Lisbon Street Lisbon ME 04252
$289,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,528
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
139 Gould Road Lisbon ME 04252
$159,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,170
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment