20 results in search
12 photos
20 Kinmonth Rd #4 Newton MA 02468
$3,300,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 3,300
Days on Market: 93

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1114 Beacon St. #207 Newton MA 02461
$1,400,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,342
Days on Market: 447

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1151 Walnut #203 Newton MA 02461
$775,000
-$20,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 732
Days on Market: 84
Open: 5/24/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
280 Boylston St #308 Newton MA 02467
$665,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,060
Days on Market: 43

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
250 Hammond Pond Parkway #604N Newton MA 02467
$639,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 899
Days on Market: 49

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
250 Hammond Pond Parkway #609S Newton MA 02467
$635,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 899
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
27 Commonwealth #1 Newton MA 02467
$625,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 735
Days on Market: 26

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
51 Pettee St #47 Newton MA 02464
$549,999
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 948
Days on Market: 20

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
280 Boylston St #908 Newton MA 02467
$539,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,060
Days on Market: 184

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
250 Hammond Pond Parkway #1604N Newton MA 02467
$538,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 899
Days on Market: 202

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
96 Boylston Street #3 Newton MA 02467
$525,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 810
Days on Market: 12

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
280 Boylston St #713 Newton MA 02467
$512,000
-$13,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,050
Days on Market: 89

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
210 Nahanton #117 Newton MA 02459
$510,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 882
Days on Market: 12

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
100 Madison Ave #6 Newton MA 02460
$499,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 666
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
280 Boylston Street #904 Newton MA 02467
$485,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,060
Days on Market: 11

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
549 Centre St #2 Newton MA 02458
$450,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 522
Days on Market: 67

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
27-29 Commonwealth Ave #6 Newton MA 02467
$3,300 / mo
-$150
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 753
Days on Market: 51

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
37 Commonwealth Ave #11 Newton MA 02459
$3,250 / mo
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 725
Days on Market: 5

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
169 Washington St #9 Newton MA 02458
$2,750 / mo
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 650
Days on Market: 95

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
2 Hammond Pond Pkwy #602 Newton MA 02467
$2,450 / mo
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,016
Days on Market: 12

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment